.
Hogyan érhetem el az ügyfélszolgálatot?
  • Hívja fel a +36/70/78-07-431-es telefonszámot

Mikor lehet elérni az ügyfélszolgálatot?

• Az ügyfélszolgálat nyitvatartása megegyezik a hagyományos óvodai nyitvatartással, tehát munkanapokon 7-től 17 óráig. Rendkívüli esetben a nyitvatartási időn túl is hívható az ügyfélszolgálati ügyelet, akár hétvégén, 7-től 21 óráig.

Mennyi időn belül vehetem igénybe a szoftvert?

• Ügyfélszolgálatunk jórészt a kifizetés beérkezésétől számított 24 órán belül kiküldi a megrendelt termékeket, de legkésőbb 48 órán belül minden megrendelést teljesítenek.

A szoftver díja csoportonként vagy óvodánként értendő?

• Természetesen óvodánként értendő az ár, nem csoportonként. Nem lenne igazságos a nagyobb óvodákkal szemben a csoportonként emelkedő szoftver díj.

Hogyan lehet fizetni a termékért?

• Akár átutalással, akár azonnal, bakkártyával is kiegyenlíthető a termék ára.

Mi történik, ha lejárt a licensz?

• Mielőtt a licensz, azaz a felhasználási engedély lejárna, a szoftver figyelmeztetést küld. Először 3 hónappal az engedély  lejárta előtt, majd 1 hónappal, ezután 7 nappal illetve 1 nappal előtte is, Amikor lejárt a szoftver, ugyanúgy használható, elindítható, olvasható, de már újabb adatok bevitelére nincs lehetőség.

Mi történik, ha kihagyok egy év előfizetést?

• Ebben az esetben az előző kérdésben leírtak szerint a kihagyott évben nincs mód a szoftver módosítására, de megnyitható, olvasható, nyomtatható, másolható. Amint megveszik az újabb engedélyt, ezzel fel lehet oldani a szoftvert, amely ezután ugyanúgy használható, mint a lejárat előtt, akár módosítható is.

Véletlenül töröltem/nem találom a visszaigazoló levelet. Mit tegyek?

• A kulcs a szoftverben található, tehát nincs azzal gond, ha a visszaigazoló levél eltűnt. Ugyanezen ok miatt minden további nélkül bármely számítógépen elindíthatja a szoftvert.

Hány példányban indítható el egyszerre a szoftver?

• Akárhány számítógépen akárhány példányban elindítható. Az egyetlen korlát, hogy használatukhoz szükség van a Windows rendszerek alatt futó telepített World és Excel (2007, 2010, 2013, 2016, 2019) vagy az Office 365 és esetleg a korábbi változatok meglétére. Amennyiben az adott gépen nincs ilyen Office, azt fel kell telepíteni.

Külön meg kell vennem az Office-t a szoftverhez?

Milyen formában történik a rendszer használati oktatás?

• Az oktatásnak három formája lehetséges:
    • Az első forma az önképzés, amely abból áll, hogy akár az ismertető viedókat nézi meg a felhasználó, akár a videókből csak azokat a részeket, amelyek kérdésesek.
    • A második forma a megvásárlás évében ingyenes távképzés. Ebben sz esetben internet kapcsolaton keresztül felnőttképzésben jártas kollégánk által távolról megtartott tanfolyamról van szó, aki az adott termékeket részletesen ismerteti, bemutatja minden hagyományos és intelligens funkcióját. Elmondja, hogyan kezdjük az új alkalmazás használatbavételéhez, és milyen lépéseket érdemes követni. Előadása közben kivetítőn vagy monitoron lehet megtekinteni az aktuális részt, ahol az alkalmazás kezelését is bemutatja kollégánk. A tanfolyam végén természetesen kérdéseket is fel lehet tenni.
    • A harmadik forma a helyszíni tanfolyam. A tanfolyam a megvásárolt termékekről egy olyan, felnőttképzésben jártas kollégánk által helyben megtartott tanfolyam, amely a megvásárolt termékekről szól. Kollégánk az adott termékeket részletesen ismerteti, bemutatja minden hagyományos és intelligens funkcióját. Elmondja, hogyan kezdjük az új alkalmazás használatbavételéhez, és milyen lépéseket érdemes követni. Előadása közben kivetítőn vagy monitoron lehet megtekinteni az aktuális részt, ahol az alkalmazás kezelését is bemutatja kollégánk. A tanfolyam végén természetesen kérdéseket is fel lehet tenni.

Hányan vehetnek részt a tanfolyamon?

• A tanfolyamon akár a teljes nevelőtestület, akár a rendszergazda vagy a fenntartó is részt vehet tetszés szerint. Nincs létszámkorlát, az a fontos, hogy a jelenlévők létszáma ne menjen a megértés rovására.