Óvodai jelek (egyszeri előfizetés óvodánként)

Új létrehozása
Varázsló - Első lépés
Varázsló - Egy kép megadása
Varázsló - Jelek hozzáadása 1
Varázsló - Jelek hozzáadása 2
Jelek beillesztve
Szöveg hozzáadása 1
Szöveg hozzáadása 2
Szöveg hozzáadása 3

Az Óvodai jelek egy több, mint hatvan darabból álló, grafikus által nagyfelbontású digitális formátumban (880x880 képpont, 300 dpi felbontás, azaz 7,451x7,451 cm 300 dpi felbontásban ) elkészített egységes stílusú óvodai jel-gyűjtemény, a felmérések alapján a legelterjedtebb jelekből. Amennyiben esetleg olyan jelre van igény, amely nem szerepel az Óvodai jelek készletében, grafikusunk készséggel elkészíti azt.

A program biztosítja az óvodai csoportnaplóhoz a gyerekek jeleinek automatikus beolvasását

A magyar nyelvű Jelválasztó alkalmazást nem kell telepíteni, nem szükséges hozzá internet, csupán egy asztali gép, vagy laptop, amely a következő intelligens funkciókat is biztosítja:

• Varázsló segítségével nagyon könnyen, pár kattintással létrehozható a csoport jelkészlete (lásd a képeket fent)
  • A jeleket hozzáadás után akár egyesével is lehet forgatni, 90 fokonként, vízszintesen vagy függőlegesen tükrözni, egymás alá/felé elhelyezni vagy törölni.
  • A jelkészlet jeleit akár feliratokkal (pl. gyerek neve) is könnyen ellátható (lásd a képeket fent)
  • A grafikus oldalon megtekinthető és változtatható a jelkészlet, a jelek sorrendje, a feliratok helye, az oldal háttere, a jelek távolsága, nagysága stb.
  • Az elkészült jelkészlet négy formátumba is elmenthető (JPEG, BMP, PNG, GIF).
  • Az alkalmazás magyar nyelvű súgóval van ellátva.
  • Kilépéskor - amennyiben a kép még nincs elmentve - rákérdez, hogy elmentse-e, tehát véletlenül sem vész kárba a munka.

A jelek óvodai csoportszintű összeválogatásához tetszés szerinti méretben és elrendezésben történő összeállításához, mentéséhez, nyomtatásához a jelek mellé egy súgóval ellátott magyar nyelvű programot is biztosítunk ingyen.

A jelkészlet jelei:

Alma  Bögre  Búzavirág  Cica  Cinege  Csacsi
Csengő  Cseresznye  Csiga  Csizma  Dominó  Eper
Esernyő  Fa  Fagylalt  Fenyőfa  Gomba   Gyertya
Hajó  Hal  Ház  Helikopter  Hóember  Hold
Jelzőlámpa  Kalapács  Kancsó  Katica  Kesztyű  Kifli
Kocsi  Körte  Kukac  Labda  Léggömb  Létra
Levél  Ló  Macifej  Masni  Motor  Mozdony
Nap  Nyaklánc  Nyúl  Olló  Óra  Perec
Pillangó  Sün  Szánkó  Százszorszép  Szekér  Szilva
Szív  Szőlő  Tulipán  Tűzoltó  Vödör  Zászló
  • Az Óvodai jelek jelkészletet és alkalmazást csupán egyszer kell megvenni, a továbbiakban nincs éves előfizetési díja, mert az előfizetés egyszeri!